stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Jen vítězství září, protože i jeho porážka je oslnivá- Pascal Quignard Kickbox brno dream team brno

Info fighterům…

Ahoj všem sportovcům,
rád bych poděkoval všem, kdo se účastnili a ještě účastní náboru, který končí tento týden v úterý (26.9.2006). Stále mi zbývá jedno volné místo. Naše členská základna bude mít potřebných 14 členů. Větší počet by ztrácel význam, jak pro mě jako trenéra(Miky), tak i Vy byste z tréninku nic moc neměli. Jak už víte z tréninku, a znova to opakuji, pro ty, kdo neví, že během roku se může stát, že někdo z těch 14 členů odpadne, a to z jakéhokoliv důvodu, proto jej bude možné nahradit někým z těch co se účastnili náboru a budou mít ještě zájem se stát členy, když se jim ozvu. V takovéto situaci bude nějaké info na webu, že hledáme někoho do klubu.

Jak už vidíte z fotografie, podařilo se mi navázat vzájemnou spolupráci s firmou BAIL, která je výrobcem vysoce kvalitního sportovního vybavení a to i pro kickbox. Nyní s nimi budeme spolupracovat, a to i třeba testováním novinek, které budou uvádět na trh. Sám jsem je v sobotu (23.9.2006) návštívil v jejich výrobě a prohlédl a ošahal si jejich výrobky, které jsou dobře zpracované a to za příznivou cenu. Potřebné vybavení členům klubu seženu, domluvíme se v pátek (29.9.2006) na trenále.

V měsíci říjnu budeme do naší tělocvičny instalovat boxovací pytle a i zrcadlovou stěnu – vše je teď ve stádiu shánění potřebného materiálu na montáž. Na konci října již by jsme měli být plně vybaveni a myslím, že nebudete zklamáni.

Pro ty z Vás, kteří se bohužel nevešli do uzké 14 vybraných mám dobrou zprávu. Předběžný nový nábor se bude konat na konci měsíce ledna. Pokud vše půjde tak jak má, budu nabírat opět dalších 14 lidí a vytvořím tím druhou skupinu. Takže pokud neztratíte zájem a budete mít stále chuť se kickbox naučit, tak se na Vás budu těšit a samozřejmě, že ti z Vás, kdo se účastnili prvního náboru budou mít větší šanci, že budou vybráni.

Jinak všem přeji hodně úspěchů a nejen sportovních do budoucna a jak občas říkám: "Sílu a čest".

Trenér (Miky)

Facebook komentáře: