stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
„Obtížnost je výmluva, kterou historie nikdy nepřijímá.“- Edward R. Murrow Kickbox brno dream team brno

Budoshow 2015 – Brno

Podrobné informace o budoshow:

 BUDOSHOW největší přehlídka bojových umění a sportů opět po roce v Brně.

Letošní termín je stanoven na neděli 25.10.2015 v brněnské hale na Vodově ulici. Letos se budeme snažit Budoshow udělat zase trochu jinak, než tomu bylo v minulých letech. Každý rok se opakují podobné styly, kde hodně jich je podobných a divák se pak ztrácí a nepozná rozdíly mezi nimi. Vše jiné už od samotného zahájení, tak doufám, že budete spokojeni a Budoshow se vám bude líbit. Bude připraveno 16 stylů bojových umění a jedno bojové umění zde vystoupí úplně poprvé. V ČR ještě nikdy nebylo a oficiálně ho zde nikdo nevyučuje a jediná oficiální škola je až ve Francii. Dále jsme do hlavního programu Budoshow zařadili srovnávací exhibiční zápas různých stylů bojových umění, tak se můžete těšit na pořádně vyhecovaný zápas obou borců. V Brně po letech zase vystoupí zakladatel stylu Krav Maga Li – Raffi Liven 10.dan, aby ukázal divákům své dokonalé přerážecí techniky.

Letošním moderátorem je jako v minulém roce herec a režisér JAKUB KOHÁK, který si rád zahraje na Budoshow na velkého bojovníka a ukáže nám pár svých tajných kousků z jeho stylů bojových umění.

Jakub Kohák se narodil 10. října 1974. Především je známý jako režisér televizních reklam (Kofola, Pepsi a mnoho dalších). Jeho reklamy mu vysloužily mnoho cen jak na české tak i na světové scéně. Na festivalu v Cannes byl prezentován v prestižním světovém výběru Young Directors (nejlepší mladý režisér). S chutí se věnuje i tvorbě krátkých videoklipu, _filmu a spotu. Je držitelem ceny Anděl (1999) za nejlepší český videoklip. K zajímavostem jistě patří, že v nedávné době se stal pátým členem kapely Wohnout. Český fanoušek si ho ale muže pamatovat z jeho hereckých rolí ve filmech: EUROTRIP, CERT VÍ PROČ, U MĚ DOBRÝ a ještě třeba HLÍDAČ Č. 47. V poslední době jsme ho mohli vidět v seriálu OKRESNÍ PŘEBOR, kde ztvárnil postavu místního brankáře. Režíroval reklamy pro řadu významných značek a jeho reklamy byly několikanásobně oceněny na festivalech Golden Drum v Portoroži, Epica, Louskáček. Na festivalu v Cannes byl prezentován v prestižním světovém výběru Young Directors. Získal Anděla za videoklip roku pro Annu K a byl oceněn Zlatým ohníčkem za osobní přínos české reklamě.

PROGRAM BUDOSHOW

 Celá akce je rozdělena do tří bloků: 

   

1.     BUDOSHOW

2.     VIP seminář s mistrem Raffi Livenem

3.     Autogramiáda Raffi Liven, moderátor JAKUB KOHÁK a další

  

Budoshow: 

Blíží se svátek bojových umění v Brně. Tak jako každý rok, tak i letos se koná už 18.ročník v pořadí největší přehlídky bojových umění BUDOSHOW. Akce se koná v neděli 25.10.2015 v nové hale – Vodova Kr.Pole 15.00-18.00 hod. vstup od 14.00 hod.

Letošní 18.ročník bude jiný než ročníky předešlé. Čeká nás přehlídka nových stylů, laserová a ohnivá show za podpory bubeníků ze skupiny NeoPercussio a účast nám přislíbili také zahraniční mistři z Dánska, Slovenska, Itálie a Francie.

Autogramiáda: 

V sobotu 24.10.2015 od 15.00-17.30 hod proběhne v OD Olympia Brno autogramiáda VIP hostů a Jakuba Koháka. Přijďte se podívat na skvělé exhibiční vystoupení samurajů, školy Taekwon-do, Karate a přerážení cihel holou rukou mistra Raffi Livena 10.dan. Proběhne zde také velké losování o vstupenky na budoshow a další hodnotné ceny.

 

Veškeré informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.budoshow.com

n ebo na sociální síti Facebook - https://www.facebook.com/Budoshow

Facebook komentáře: