stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Jen vítězství září, protože i jeho porážka je oslnivá- Pascal Quignard Kickbox brno dream team brno

Budoshow Brno 2014

Akce se uskuteční již za týden – a to v sobotu 18.10. a neděli 19.10.2014 v brněnské hale na Vodově ulici v Kr.Poli.

 

 

Promo video Jakub Kohák:

http://www.youtube.com/watch?v=d-ntg8BYzqk

 

Promo video Hwang Su Il:

http://www.youtube.com/watch?v=dbnPW1WgUzI

 

 

Podrobné informace o budoshow:

 

 

BUDOSHOW největší přehlídka bojových umění a sportů opět po roce v Brně.

Letošní termín je stanoven na neděli 19.10.2014 v brněnské hale na Vodově ulici. Letos jsem se rozhodl, že Budoshow uděláme trochu jinak, než tomu bylo v minulých letech. Každý rok se opakují podobné styly, kde hodně jich je podobných a divák se pak ztrácí a nepozná rozdíly mezi nimi. Pokusíme se to letos udělat jinak. Vše jiné už od samotného zahájení, tak doufám, že budete spokojeni a Budoshow se vám bude líbit. Bude připraveno 15 stylů bojových umění a jedno bojové umění zde vystoupí úplně poprvé. V ČR ještě nikdy nebylo a oficiálně ho zde nikdo nevyučuje a jediná oficiální škola je až ve Francii. Nechte se překvapit už brzy prozradíme více. Dále jsme do hlavního programu Budoshow letos zařadili srovnávací zápasy jednotlivých stylů. Po minulém exhibičním zápase Dona Wilsona s brněnským Tomášem Hronem a vyhecovaným publikem a kotlem diváků mě napadlo, že by nebylo špatné, takové zápasy na Budoshow vkládat také. Hlavním hostem 17.ročníku Budoshow je host až z Japonska. Jmenuje se mistr HWANG SU IL

 

Jedná se o jednoho z nejznámějších mistrů bojového umění Taekwon-do ITF.  Narodil se 31.července 1970 ( Korea-Japonsko) a je držitelem 6.danu v Taekwondo ITF.  Má neobyčejně precizní techniku a je také několikanásobným mistrem světa.  Mistr Hwang, je mezinárodním instruktorem a také trenérem japonské reprezentace. V Japonsku má velkou školu a celkem 11 poboček, kde vyučuje své studenty a učí bojovému umění. Široká veřejnost ho může znát hlavně z bojové hry TEKKEN jako postavu HWOARANG, kde propůjčil svoje dokonalé pohyby kopů pro tuto postavu a díky němu se celá hra proslavila.

 

Letošním moderátorem je herec a režisér JAKUB KOHÁK

Jakub Kohák se narodil 10. října 1974. Především je známý jako režisér televizních reklam (Kofola, Pepsi a mnoho dalších). Jeho reklamy mu vysloužily mnoho cen jak na české tak i na světové scéně. Na festivalu v Cannes byl prezentován v prestižním světovém výběru Young Directors (nejlepší mladý režisér). S chutí se věnuje i tvorbě krátkých videoklipu, _filmu a spotu. Je držitelem ceny Anděl (1999) za nejlepší český videoklip. K zajímavostem jistě patří, že v nedávné době se stal pátým členem kapely Wohnout. Český fanoušek si ho ale muže pamatovat z jeho hereckých rolí ve filmech: EUROTRIP, CERT VÍ PROČ, U MĚ DOBRÝ a ještě třeba HLÍDAČ Č. 47. V poslední době jsme ho mohli vidět v seriálu OKRESNÍ PŘEBOR, kde ztvárnil postavu místního brankáře. Režíroval reklamy pro řadu významných značek a jeho reklamy byly několikanásobně oceněny na festivalech Golden Drum v Portoroži, Epica, Louskáček. Na festivalu v Cannes byl prezentován v prestižním světovém výběru Young Directors. Získal Anděla za videoklip roku pro Annu K a byl oceněn Zlatým ohníčkem za osobní přínos české reklamě.

 

PROGRAM BUDOSHOW

 

Celá akce je rozdělena do tří bloků:

 

  1. BUDOSHOW
  2. VIP seminář s mistrem HWANG SU IL
  3. Autogramiáda mistr HWANG SU IL, moderátor JAKUB KOHÁK a další mistři bojových umění

 

 

Budoshow:

Blíží se svátek bojových umění v Brně. Tak jako každý rok, tak i letos se koná už 17.ročník v pořadí největší přehlídky bojových umění BUDOSHOW. Akce se koná v neděli 19.10.2014 v nové hale – Vodova Kr.Pole 15.00-18.00 hod. vstup od 14.00 hod.

Letošní 17.ročník bude jiný než ročníky předešlé. Čeká nás přehlídka nových stylů, laserová a ohnivá show za podpory bubeníků ze skupiny NeoPercussio, Hlavní host dorazí až z Japonska, kterého známe z bojové počítačové hry TEKKEN jako postavu Hwoarang. Jedná se o mistra Hwang Su Ila 6.dan. Letos poprvé budou k vidění srovnávací „exhibiční zápasy“ různých stylů bojových umění proti sobě. Uvidíme čtyři bojovníky za čtyři styly bojových umění: Kyokushin Karate, Taekwon-Do, Muay Thai a Kickbox. Posledním překvapením Budoshow bude pokus o rekord v přerážení holou rukou velké říční kameny 20 kamenů za 2 minuty !!!

 

 

Seminář:

V sobotu 18.10.2014 proběhne VIP seminář s mistrem HWANG SU ILem pro všechny styly bojových umění. Seminář bude zaměřený na techniky kopů, úderů, příprava pro zápas, sparingy a nebude také chybět ukázka triků z natáčení bojové hry TEKKEN.

Seminář bude od 10.00-13.00 hod , hala TJ TESLA BRNO, Halasovo náměstí 7, Brno-Lesná.

 

Autogramiáda:

V sobotu 18.10.2014 proběhne v centru Olympia v Brně Modřicích velká autogramiáda mistra HWANG SU ILa a moderátora Jakuba Koháka. Bude připravený skvělý exhibiční vystoupení brněnských oddílů. Budete možné si udělat společnou fotku s mistrem nebo Jakubem Kohákem. Budou také soutěže o lístky na 17.ročník přehlídky bojových umění BUDOSHOW. Autogramiáda bude v sobotu 18.10.2014 od 15.00-17.00 hod

 

Veškeré informace naleznete na oficiálních webových stránkách www.budoshow.com

 

nebo na sociální síti Facebook - https://www.facebook.com/Budoshow

Facebook komentáře: