stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Friedrich von Logau- Slabí lidé čekají na příležitost. Silní ji sami vytvářejí. Kickbox brno dream team brno

Info DUBEN 2009

Zdravím,

tento rok je celkem pro kickbox plný změn a nedá se říct co se týká závodních úprav že by byly kladným posunem, ale vše ještě ukáže čas. Pomalu se blížíme do 2/3 tohoto roku a měl bych pro Vás a nejen členy klubu drobné info:

kde začít? :)

1. Nábor nových členů bude v ZÁŘÍ – časy a termíny skupiny W(nováčků) upřesním během srpna. Jinak pro býválé(neaktivní) členy je též možnost od září opět se vrátit do našich řad(skupina W anebo Y), ať se mi nejpozději do půli sprna ozvou, jinak s nimi bohužel počítat nebudu. Každý takový návrat budu řešit individuálně.

2. Soustředění(26.7-1.8.09) – letos druhé naše soustředění a doufám, že překoná to loňské. Tento pátek jedu dohodnout formality a již pomalu dolaďuji program)

3. Klubový sraz. Bohužel se zatím nepodařilo dát termín co by vyhovoval většině a proto asi nějaký ten větší srazík přesuneme na léto – červen až srpen. Pokud se mi podaří upravit od zaří nějak časy tréninků, tak půjdem vždy na pokec na "kofču" po tréninku.

4. V letních měsících(červenec a srpen) budeme trénovat vždy PO, ST a PA od 18-19:30. Již si znamenám učastníky na měsíce červenec a srpen. Jen tak asi 14 dní z těchto dvou měsíců tréninky nebudou, jeden bude soustředění na přelomu července a srpna a druhy ještě upřesním, ale vypadá to na konec srpna.

5. V sobotu 9.5. jedeme na závody do Vysokého Mýta. Je to MČR a myslím si, že naše účast bude opět hojná, kdo by měl dobudoucna se závodů zúčastnit myslím, že by měl se jet na takový turnaj podívat a podpořit náš team)

ve výstavbě..

Facebook komentáře: