stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Zkušenost je drahá škola, ale hlupáci nechtějí do jiné chodit.- Benjamin Franklin Kickbox brno dream team brno

NÁBOR DĚTÍ

Zdravím,

ZMĚNA – DĚTÍ TRENUJÍ OD 6.4. V NAŠÍ HLAVNÍ TĚLOCVIČNĚ NA KOTLÁŘSKÉ – je zde lepší dostupnost a také tréninkové podmínky jsou lepší jak byly, POKUD MÁTE ZÁJEM PŘÍJÍT NA NÁBOR, DOJDĚTE JAKÝKOLIV PÁTEK(od 10.4.2009) OD 16:30-17:30.

..máte chuť aby se Vaše dítě naučilo již v mladším věku nějaké té sebeobraně a zlepšilo si svou fyzickou kondici? Tak vemte své ratolesti a přijděte se na trénink podívat, nábor probíhá neustále a stačí dojít buď v pondělí nebo pátek – viz níže. Tréninky jsou v menší skupině a tudíž lze se všem dostatečně věnovat.

Tréninky probíhají: pondělí(17:00-18:00) a pátek(16:30-17:30), cena za trénink je 50 Kč

VĚK: 6-15 let a bude se dělit na skupiny 6-11 a 12-15.

S sebou: sportovní oblečení a pití

Tréninky budou přizpůsobené zdatnostem a schopnostem dětí, tudíž by nemělo docházet k přetěžování, ale na druhou stranu by se mělo objevovat postupné zlepšování fyzické kondice,technik atd. Začátkem se u skupiny dětí 6-11 let zaměříme hlavně na všestranný rozvoj a to zejména obratnost, koordinace, základy gymnastické přípravy, technika, práce na švihadle atd..Starší děti budou postupovat s námi, jen v rychlejším tempu. Trénování vede Ivana Hanzlová (2x mistryně světa ,dlouholetá reprezentaka ČR).

Přihlášky a dotazy pište na:

hanzlova.iva@kickboxbrno.cz nebo volejte na tel +420775423323.

Facebook komentáře: