stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Sport je dobrý, když je dramatický a když se nikdo nefláká.- Ivan Hlinka Kickbox brno dream team brno

1. trénink v naší tělárně

Ahoj všem,
pokud jste včera chtěli a mohli, tak jste přišli na náš první náborový trénink. Jinak náborové tréninky budou probíhat asi celé září. Jelikož neprobíhá zatím žádná reklama, krom té naší webové, nejsem s počtem lidí, kteří včera přišli zklamán. Věřím tomu, že spousta z Vás se objeví příští týden.

Včerejší trénink byl takový jeden z lehčích a postupně budeme přitvrďovat). Teprve začínáme a včera jsme udělali první malý krůček. Ja sám jsem teď přes letní měsíce též moc netrénoval a tudíž i pro mě to bylo včera lehce vyčerpávající.

Momentálně mám rozjednano několik sponzorů. Tělocvičnu budu postupně dovybavovat a to o to základní vybavení – pytle, lapy, činky, švihadla a tak. Na konci zaří, a tudíž po náboru snad budeme plně vybaveni pro těch 14 členů co projdou přes nábor. Proto mějte prosím trpělivost. Měsíc září bude takový lehčí a bude dost o nácviku základních technik. I potom se jim budeme věnovat a zlešovat jejich styl.

No myslím a doufám, že případným novým členům, kteří včera došli, se trénink snad líbil, neodradil je a dojdou i na další. Tak se zatím mějte a jak řikám: "Sílu a čest!" páčko. Miky

Facebook komentáře: