stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Thomas Carlyle- Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla. Kickbox brno dream team brno

MČR Olomouc 2006

Zdravím všechny fightery,
včera se v Olomouci pod záštitou ČSFu a pořádajícím klubem Smash Gym Olomouc konalo místrovství České republiky kickboxu v disciplínách full, semi kontaktu a forem. Náš klub se ho zatím nezúčastnil (závodně), protože jsme teprve před měsícem skončili nábor, ale kdo ví, za rok už nevylučuji možnost, že se některý náš fighter bude účastnit. Účast na tomto turnaji byla, přibližně stejná jako každý rok. V nízkých váhových kategoriích byla účast malá. Ve vyšších vahách to pak bylo o to zajimavější. Celý turnaj vrcholil formou galavečeru, kde byly vybrané finálové boje, které byli opravdu velice zajímavé. Večer začal těžkou váhou -91 kg full, kde padlo první večerní KO, v dalším zápase do -71 kg full též padlo KO, večer byl prokládán zabavním programem a to třeba show dvojnásobného mistra světa v trialu Josefa Dreslera. Vrcholem byly vložené profi zápasy našich nejlepších fighterů. V poslední profi zápase vypsaném na 7 kol mezi českým fighterem Danem Waciakowským a srbským fighterem skončil vzdáním srbského soupeře ve třetím kole, což po průběhu prvních třech kol překvapilo myslím nejen mě.

Každopádně pokud jste na MČR Olomouc 2006 nebyli, přišli jste o vrcholnou akci letošního roku a prošvihli skvělé boje mezi našimi nejlepšími fightery, kteří se prezentovali a bojovali o šanci dostat se do reprezentačního týmu na příští rok 2007 v disciplínách full kontakt, semi kontakt anebo forem.

Zbývající disciplíny kickboxu – low kick, light kontakt se bude kontakt 18.11.2006 na MČR v Chrudimy. Velké info bude v následujícím článku.

Facebook komentáře: