stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Vše, co ve sportu ošidíš, ošidíš jen sám pro sebe.- Roman Šebrle Kickbox brno dream team brno

Tréninkové metody, info klubu.

Čau sportovci a sportovkyně,
v posledních pár týdnech nebyl čas a neměl sem možnost sem uvést průběh, či info o závodech, které proběhnou nebo probíhají. Je jich celkem hodně a bohužl na vše není čas. Veškeré info o nich se snažím předávat pouze interně členům klubu na tréninzích.

Vypadáto, že od měsíce září otevřeme novou a to již třetí skupinu "X", kde opět bude místo pro 15 z Vás, proto na sobě zapracujte, ať si pak usnadníte cestu přes dva náborové tréninky – více o tomto náboru a podrobnostech kdy budou a jak probíhat tréninky zde uvede během měsíce srpna, tak mějte prosím trpělivost. Vše je zatím v jednání. Termíny tréninku budou pravděpodobně pondělí a středa,a le to se může ještě všelijak změnit – více v průběhu SRPNA 2007.

Jistě jste si všimli, že pár členů našeho týmu bylo vyřazeno nebo odpadlo. Mohu říct, že se strátou některých jsem počítal, ne všech. Nyní má klub 29 pevných členů a doufám, že tito setrvají i dále. Vše ukáže až čas.

Treninkové metody
Poslední trénink jsem se rozhodl změnit na více pohybový, a proto jsem změnil, namísto už našeho klasického kruhového tréninku na posílení všech možných partii těla a střídání se na různých stanovištích, na trénink, kde se tyto činnosti střídají neustále za sebou ve stanovený delší časový usek bez přestávky(10 min). Běžnou mluvou ho spousta lidí může nazvat "Opičí dráhou", kde zapojujeme jednotlivé partie a to v neustálém střídaní. Každý sám si může tuto metodiku vyzkoušet a jistě pocítí, že je daleko naročnější než se zabývat jednou cvičební aktivitou. sestavili sme po tělocvičně různá nářadí – lavečky, žíněky, kozu, kruhy, kužely a využili i ripstolu atd a vše mohlo začít. Tohoto cvičení se účastnilo 10 našich svěřenců(celkem dostčující počet), kteří rotovali po jednotlivých stanovištích a myslím, že za těch 10 min se rozhodně minimálně zapotili :-) ). Tento trénink byl určitě rozhodně vítanou změnou, a přestože jsme prozatím něměli vymyšleny všechny úseky, a bylo třeba některé doladit, také časové délky nebyli stanoveny ideálně a to jak zátěže, tak odpočinku, ale to se jistě příště "doladí")) , zkratka myslím, že se tato metodika do budoucna jistě vyplatí a budeme ji jen neustále rozvíjet. Tak ať se daří a pořadně makejte, další fighty se blíží.

..UNDERCONSTRUCTION.

Facebook komentáře: