stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Thomas Carlyle- Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla. Kickbox brno dream team brno

SportAccord

SPORTACCORD svět BOJOVÝCH her 2017 se KONÁ v PERU Lausanne.  SportAccord s potěšením oznamuje, že třetí vydání světových bojových her bude organizován v Limě, Peru na konci roku 2017. Mezi Marius L. Vizer, prezident Sportaccord a José González Quiñones, prezident olympijského výboru Peru byla podepsána dohoda organizovat událost v hlavním městě Peru.
Organizované s plnou podporou Mezinárodní federací, světové bojové hry se skládají z 16 sportu, z nichž 6 je na olympijských hrách a zbývajících 10-Olympijské sporty. Více než 2500 sportovců v 33 disciplíny a 135 kategorií se zúčastní 2017 ročník akce v Limě. Událost bude vysílat živě po celém světě více než 100 územích a také přenášen živě na internetu, kromě světel a zpravodajství.

První 2 ročníky této události byly úspěšné a bude to velká čest pro SportAccord partner s Peru olympijského výboru pro světové bojové hry.První ročník světových bojových her se konala v Pekingu v roce 2010 a druhé vydání bylo uspořádáno v Petrohradu, Rusko v roce 2013. Sportovní skládání svět bojové hry jsou aikido, box, šerm, judo, ju-jitsu, karate, kendo, kickbox, muaythai, sambo, savate, sumo, taekwondo, vzpírání, zápas a wushu.

Další podrobnosti o SportAccord svět bojové hry 2017 lze získat v multisportsgames@sportaccord.com

Facebook komentáře: