stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Zig Ziglar- Jestliže nebudete mít každý den určitý cíl, zůstanete jen u snění. Kickbox brno dream team brno

Kosa Cup 2011

Ahoj,

před ýdnem jsme byli na turnaji v Praze. Byl to Kosa Cup 2011. Naše zastoupení bylo tentokrát v mladších disciplínách a to light mladší žáci +40kg(Arnošt Nechvátal) a junioři +65kg(Filip Nechvátal). Pražský turnaj byl velice zdařile připravený. Pro Arnošta to byl vůbec jeho první turnaj a na to, že tento 12tiletý kluk trénuje kickbox teprve velmi krátce(cca čtvrt rok) předvedl super výkon a v obou svých dvou zápasech vyhrál a odvezl jsi tak  zlato. Filip ve svém prvním zápase na turnaji zvítězil, bohužel si z něj do dalšího kola odnesl rozbitý nos, což bylo i jednou z příčin v prohře v dalším utkání a konci nadějí na finále. Nemohl tak ani nastoupit na boj o třetí místo a skončil tak na turnaji na 5-8.místě. Moc bych rád klukům poděkoval ještě jednou za předvedené výkony. Kosa Cup 2011 byl opět velmi dobře uspořádaný turnaj stejně jako předešlé ročníky. Miky