stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Napoleon Hill- Žít bez cílů je jako jít na výlet a nevědět kam Kickbox brno dream team brno

Co dál?

Ahoj sportovci,

v poslední době je toho celkom dost, že ani není čas na nějaké takové celkové shrutí všeho. Koná se nám teď dosti turnajů, čeká nás ještě celkem nabitých 9 měsíců roku 2008. My postupně sbíráme zkušenosti a pomalu se do těchto bojů zapojujeme. Naše základna se rošiřuje a od září asi nebude vznikat další dospělácká tréninková skupina, nýbrž bude jen maximálně doplněna a budou nahrazeni odpadlíci. Vznikne nám skupina zaměřená na děti a mládež(6-15 let). Zájemci nechť se hlásí, a to buď mailem, tel či využijí diskuze na webu. Tento rok se rozjely dva kolotoče turnajů a to amatérská liga thaiboxu a amaterská liga orientálního boxu(obdobná pravidla K-1). Ani jedna z disciplín není uplně pro náš klasický kickbox to pravé ořechové, ale naši účast na některých těchto turnajích nelze do budoucna vyloučit, aneb je třeba získávat nové zkušenosti. Celkem mě mrzí, že tento rok není pořádáno více turnajů pro začátečníky.

Jinak letos poprvé budeme trénovat i o letních měsích(červenec, srpen), tréninky budou delší a intezivnější a budu je spestřovat různými akcemi venku – kolo, koupaliště apod, je myslím nač se těšit. Také nás jako klub čeká první soustředění nedaleko Brna. Už teď dojednávám takový program, aby se účastníkům co nejvíce líbil a měly super zážitky. Bude tam jistě hodně dřiny, ale také zábavy)) Těšte se.

Více, a to co se hlavně interních zaležitostí(DREAM TEAM) klubu týká budu řešit na tréninzích – viz dnes(9.4.2008 v 18:30), porada všech aktivních členů.

Miky

Facebook komentáře: