stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Thomas Carlyle- Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla. Kickbox brno dream team brno

Info o všem možném…

Zdravím všechny sportovce,
v tomto článku bych se rád věnoval nějakému ucelenému souhrnu informací, na které se mě spousta z vás dotazuje. Dále zde uvede seznam proběhlých a probíhajíchích akci – jen stručně a bodově a na závěr upozorním na možnosti sponzoringu našeho klubu.

Spousta z Vás se mě dotazuje, kdy, a co je třeba, aby mohli u nás začít s kickboxem. Na to je jednoduchá odpověď. Je třeba počkat do ledna, kdy s největší pravděpodobností bude otevřena další tréninková skupina sestávající z 15 členů jako skupina co již funguje. Opět bude více náborových tréninku, ale ne celý měsíc, budou asi 3-4 náborové tréninky. Veškeré podrobné informace se zde objeví během vánoc.

Jinak během několika posledních týdnů se konalo několik soutěží, prestižní udělování cen ČSFu pro nejlepší bojovníky – NOC MISTRŮ (doufám, že časem se i naši fighteři objeví mezi oceňovanými). Teď v sobotu 18.11.2006 se koná v Chrudimy MČR v light kontaktu a low kicku, což bude velice prestižní turnaj u nás na závěr roku. Jinak budou následovat ještě dva vánoční turnaje pro začátečníky a to jeden začátkem prosince(2.12.2006) v Brně a druhý o týden později v Mostě. Poslední dny se na mém mailu a i v poštovní schránce objevili i pozvánky na mezinarodní turnaje v zahraničí a to třeba turnaj GREAT CHRISTMAS KICKBOXING TOURNAMENT th "CROTIA OPEN" 2006, který bude 8.12.2006 v Chorvatsku. Je vidět, že o našem klubu si čtou lidé po celém světě a mají zájem s námi spolupracovat))).

Co se Týká sponzoringu ?? Hledáme sponzora a myslím si, že jako klub, co se stále rozvíjí máme co nabídnout. Posuďte sami. V případě zájmu nás nevahejte kontaktovat a to bud mailem na info@kickboxbrno.cz nebo telefonicky na tel +420 777 901 132. Těšíme se na spolupráci.

A má oblíbená slova na závěr: "Sílu a čest". Trenér (Miky)

…článek se zpracovává…

Facebook komentáře: