stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
„Obtížnost je výmluva, kterou historie nikdy nepřijímá.“- Edward R. Murrow Kickbox brno dream team brno

INFO !

Ahoj všem,
blíží se školní dvouměsiční prázdniny a je to znát na tréninku. Počet členů na tréninku se velmi zmenšil a je to způsobeno i závěrem školního roku(zkoušky, státnice). Nemalý podíl na tom má i velmi teplé počasí.

Během letních měsíců července a srpna budeme cvičit individuálně(z důvodů "velkého" zájmu členů klubu) a na společných tréninkách se domlouvat individuálně přes web a pomocí sms.

Od zaří se mi podařilo získat lepší tréninkové časy pro naše tréninky – více naleznete v sekci TRÉNINK. Tréninky od září budou probíhat ve všední dny a to téměř každý den mimo čtvrtka. První zařiový týden (od 3 do 7.září) bude náborový. Podrobnosti zde uvedu později během srpna. Případní zájemci o nábor ať dají nejpozději do konce srpna o sobě nějak vědět, neboť nových členských míst nebude neomezeně, tak kdo má zájem, ať se včas ozve(email atd).

Blíží se červenec a to je doba, kdy se plně můžeme věnovat tréninku a přípravě na podzimní turnaje, kterých bude celkem dost. Minulý víkend se uskutečnil v Brně začátečnický turnaj Arena Cup (již jeho 12.ročník), kterého jsme se neučastnily a budeme se tešit na případný 13., který by měl být na konci letošního roku. Tento víkend(sobota 23.6.2007) se koná jeden z nejprestižnějších turnajů pořádaných u nás s mezinárodní účastí – CZECH OPEN 2007 (všem neznalcům kickboxu doporučuji se na tento turnaj do Prahy zajet podívat). I tento závod letos zatím jako klub vynecháváme a budeme se o to více soustředit na závěrečné turnaje roku.

Ať se daří,

Miky

Facebook komentáře: