stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Je třeba upevňovat sílu těla, abychom udrželi sílu ducha.- Victor Hugo Kickbox brno dream team brno

Klubové info

Čauky,
mám pro Vás pár informací, které myslím celkem ovlivní nynější systém trénování. Mimo to bych rád informoval o nějakých těch novinkách. Kde začít?

Takže: náš klub bude reprezentovat Michal Plch (-57 full, kick) na Mistrovství Evropy v Maďarsku (4-8.4.2007). Jinak se nám blíží spousta turnájů, na kterých by byl rád, kdybychom reprezentovali. A to jsou turnaje: 21.4 NP Čechy v Praze, 5.5. SG Milo cup v Olomouci a 9.6. Arena cup v Brně a také 23.6. CZECH OPEN v Praze. Proto bychom měli zvýšit své úsilí na tréninzích.

Je třeba nastavit jistý řád a pravidla. Návrh pravidel budu konzultovat se všemi členy, po konzultaci budou pevně součástí našeho klubu. Seznam pravidlel atd upřesním, od září(2007) nebo již dříve začnou tyto stanovy platit. Bude to takové klubové "desatero" pravidel a zásad. Jestliže nějaký člen s nimi nebude souhlasit, nemusí je podepsat a jeho členství bude ukončeno. Jako trenér jsem taky jen člověk, a proto si myslím, že nějaký ten soupis a řád je v klubu nutností pro jeho další rozvoj, neboť "lakstnost" jakou někteří přistupují k tréninku a všemu okolo, se mi opravdu nelibí, až mě tento Váš přístup dost mrzí. Nejedná se samozřejmě o všechny členy a jejich přístup – jen jedince, kteří to myslím pochopí a pokusí se to doufám změnit.

Jinak stále zvažuji co dál, něboť Vaše docházka, a i podíl na tréninku je velmi slabý. Těm co budou mít docházku kolem 50% doporučím, aby zvážili možnost odchodu z našeho klubu – v takovém případě to totiž ztrácí smysl sportovat tento sport a to na jakékoliv úrovni. Zřejmě opět otevřu nábor a dám šanci někomu jinému. Každý z členů už sám myslím ví, zda pro něj tento sport má nějaký přínos, či ne. Naopak členům, kteří budou mít zájem a uvidím jejich velkou snahu, lze zřídit i mailovou adresu s jejich jménem nebo nickem a koncovkou kickboxbrno ( přiklad: BRYAN@.KICKBOXBRNO.CZ ) – dohodneme se na tréninku. Samozřejmě ti s hojnou docházkou atd budou oproti ostatním zvýhodněny a to třeba cenou za trénink.

Jinak začátkem měsíce dubna je v plánu opět zlepšení našich tréninkových podmínek a doplnění sortimentu (cvičebních pomůcek) našeho vybavení. Takže je se na co těšit. =))

V nejbližším měsící dubnu budu též řešit Váš zájem o letní (zřejmě týdenní) soustředění a tréninky běhěm letních měsíců (červenec, srpen). Již zvažujte, předběžný zájem byl veliký, sem zvědav jestli stále trvá))

PRO PŘÍPADNÉ ZÁJEMCE: pokud si to bude číst někdo, kdo má velký zájem u nás trénovat, ať mě co nejdříve pošle mail ( info@kickboxbrno.cz ….ať jej pošlou i ti, co mě již kontaktovali anebo se snažili projít náborem ), kde uvede tyto údaje:

Jméno a příjmení ?
Věk ?
Povolání či škola ?
Proč mě zajímá KICKBOX ?
Kolik tréninků týdně ?
Termíny kdy bych chtěl trénovat – dny a hodiny v týdnu ?
Finance – kolik za trénink ?

Uveďte zde odpovědi, při některých se lze i více rozepsat, předem děkuji za pochopení a na základě těchto údajů uvážím otevření nové skupiny, či doplnění nynějších dvou skupin. Veškeré udáje budou sloužit jen k interním zaležitostem klubu.

PS: opět si zjistím a udělám přehled, jak členové sledují náš web, takže mě prosím opět jakmile toto budete číst prozvoňte !

PSS: registrovaní uživatelé, kteří si do června nevyplní svůj profil a nemají chuť a zřejmě i zájem se podílet na tvorbě našeho webu BUDOU SMAZÁNÍ !

Miky (trenér)

Facebook komentáře: