stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
- Úspěch je prostě věc štěstí. To vám řekne každý neúspěšný. Kickbox brno dream team brno

Mikyho PC zázemí..

Tak někde v těchto místech pomalu a většinou po nocích, protože přes den není na to čas, vznikají některé články a vůbec softwérové návrhy našeho webu, které jsou předkládány našemu webmasterovi, který je postupně realizuje.
Na horním malém obrázku je pohled z mého PC zázemí do přilehlých zahrad (krásný výhled, že?)) ) a na dolním je můj miláček teda noťas)). Pomocí něj jsem velmi často ve spojení se světem a vylepšuji náš webový portál.
Kdyby jste měli nějaké připomínky anebo návrhy, jak náš web nějak vylepšit anebo upravit, tak mě kontaktujte, a to nejlépe na náš centrální mail a to je: info@kickboxbrno.cz. Pokud se bude jednat o reálný a rozumný návrh, rád mu vyhovím a zpracuji ho.
Jak už jsem zmínil teď před nedávnem na diskusy, chystám opět nějaké ty kosmetické úpravy webu. Buďte ale prosím trpělivý, neboť teď v období parných měsíců (červenec, srpen) se časté aktualizace odsouvají, protože je venku mooooooooooc pěkně a nelze tudíž být doma a sedět u PC. Vše (i web) je neustále ve stádiu vývoje, a proto mějte prosím s námi trpělivost. Administrační část již ale od počátku funguje zcela tak jak má. Znova se budu jen opakovat, že pokud máte zájem a chuť se podílet na našem portálu a přispět svými články a zkušenosti z bojových umění, tak si stačí přečíst jen něco málo o nás a zaregistrovat se.
Na závěr těchto pár velmi stručných informací bych rád všem popřál hodně úspěchů do budoucna. A s některými z vás se snad setkám osobně v září na našem tréninku a kde??? To se již "brzy" dozvíte zde. Ale raděj nepředbíhejme. Budu Vás o všem průběžně informovat. Tak jak říkám: "sílu a čest" sportovci. Páčko. Miky

Facebook komentáře: