stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Gaius Titus Petronius- Čemukoli se učíš, učíš se pro sebe. Kickbox brno dream team brno

Nábor,klub. info

Ahoj všem sportovcům,

nový rok se nám rychle blíží a je potřeba uvést, že opět v našem klubu bude nábor, neboť ne všichni na tento sport mají potřebné ambice a předpoklady, zkratka u něj nevydrží. Když se ohlédnu do minulosti, tak jsem během těch 12 let, co se kickboxu věnuji, spoustu lidí a někdy i talentů na tento sport, ale je nás opravdu jen hrstka co u něj vydrží a koho baví. Nábor je určen převážně pro nováčky a lidi, co s kickboxem nemají mnoho zkušeností, proto není nutné věnovat nějakou speciální přípravu na náborové tréninky. Vyberu 20 nových členů, proto si myslím, že šance přijít a stát se jedním z nás (Fighters DREAM TEAM) je veliká a opravdu každý má šanci (minimální věk by měl být 15 a pokud bude tato věková hranice tak o nějaký ten měsíc nižší, je potřeba později donést potvrzení rodičů, že souhlasí s tím,aby dotyčný daný sport trénoval, ale to až po příjmutí takovýchto lidí do klubu).

Jinak o tomto víkendu se uskuteční asi poslední turnaj kickboxu pro tento rok a to 15.12 v Mostě, bohužel to není turnaj začátečníků, tudíž ho jako klub vynecháme a budeme se o to více připravovat na další rok.

V nadcházejícím roce(leden 2008) se budou opět nechat dělat nová klubová trika a mikyny.

INFO for fighters DREAM TEAM:

přístup některých členů je opravdu zvláštní. Nemluvě o podepsání jistých interních pravidel, která někteří s naprostým nezájmem(a klidem) přehlíží a nedodržují. Na toto přihlédnu při rozhodování 21.12, kdy vyloučím ty, co nemají moc snahu a k členství v klubu jeví "nezájem". Po tomto datu nám vznikne jedna ucelená skupina bojovníků a bojovnic, co mají zájem u nás pokračovat (nemusí to být pouze samý závodníci, ale budou v ní i lidé, co u nás jsou kvůli své kondici a zdokonalování se v kickboxu)

Každý člen klubu(mimo zatím nováčků na náboru) si pořídí do ledna 2008 švihadlo a činky(hmotnost dle uvážení,ale doporučuji tak 0,5 až kilové, a aby se s nimi dalo běhat atd s rukama u brady).

Facebook komentáře: