stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Když už nemůžeš - můžeš ještě 3x tolik!- Autor neznámý.. Kickbox brno dream team brno

Sedmiboj a zrcadlová stěna =)

Ahoj sportovci,
rád bych se s Vámi podělil o výsledky sedmiboje a informoval Vás o ukončení výroby zrcadlové stěny.

Zrcadlová stěna je s výrobou u konce a myslím, že těch 9 čtverečních metrů zrcadel nám bohatě poslouží ke zdokonalování všech možných technik("určetě sami brzy pocítíte jisté zlepšení"). Stěnu je jednoduché rozebrat. Sestavení zabere tak něco kolem 5 minut, což je zanedbatelný čas. Ještě jednou bych rád vyjádřil své díky všem, co přidali ruku k dílu při vzniku této mobilní stěny.

Silového sedmiboje se v druhém jeho ročníku účastnilo 22 našich fighterů včetně mě("oproti minule, kdy nás bylo jen 7"). Jednotlivé disciplíny jsme ještě nechali stejné jak u prvního ročníku, který se konal na konci roku 2006. Uvedu zde opět pod sebou jednotlivé disciplíny se stručnou jejich charakteristikou a do závorky hodnotu výkonu a jméno fightera, který ji dal. Pořadí bude od jedničky po sedmičku jak disciplíny následovali.

1. Sezení u stěny na čas ( 15 minut byl stanovený maximální limit – David Novotný, Vláďa Rak, Michal Plch , zde jsme limit pokořili hned tři =)) )
2. Kliky do minuty ( 80 – Přema Pernica )
3. Břicho do minuty ( 60 – Standa Žatecký )
4. Dřepy do minuty ( 77 – Michal Plch )
5. Shiby do minuty ( 26 – Franta Duchoň )
6. Skok z místa – 3 pokusy ( 2,7 m – Jirka Kříž )
7. Držení závaží na čas – 2x 5 kg činky ( 1min15sec – Přema Pernica )

Celkovým vítězem se stal Standa Žatecký – velká gratulace. Bomba výkony.

Jinak si myslím, že kdo chtěl dal ze sebe max, a proto gratuluju i všem účastněným ke svým maximálním výkonům a doufám, že příště padnou i tyto hranice, které jsme vytvořili. Tak snad za takový čtvrtrok si dáme "repete") . Už teď zvažuji o změně některích disciplín za jiné. No nechte se překvapit a trénujte a trénujte, ať se Váš výkon jen zvyšuje.

KLUBOVÉ INFO: "krapet" se pozměnil řád a chod v klubu. Vznik další skupiny("X") je prozatím ve stádii vývoje.

underconstruction!

Facebook komentáře: