stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
KDYŽ NEMŮŽU, TAK PŘIDÁM- Emil Zátopek Kickbox brno dream team brno

Zlepšení

Zlepšení výkonnosti, pohyblivosti, rychlosti, výdrže a být dobrý apod.

Chtěli byste vyhrávat? Chtěli byste být rychlí? Chtěli byste být utužený, či vyrýsované tělo a skoncovat se vším, co vás zužuje?

Je tu jedno ale. Ale chtít jen nestačí!

Chtěl bych, je vyjádření přání. Jinými slovy se dá říci, chci to, ale nemůžu (nechci!) pro to nic udělat. Nebo také nepovažuji to za reálné, ale bylo by dobré, když to vyjde.

Chtěl bych chodit běhat, ale nemám čas a náladu. Chtěl bych mít sportovní postavu, ale nemám čas, abych sportoval. Chtěl bych zhubnout, ale nechci dodržovat životosprávu a nějaký ten lehký pohyb.

Chtěl bych být úspěšný ve škole a jít na vysokou. Chtěl bych se naučit jazyk. Chtěl bych vydělávat víc než teď. Chtěl bych…

Den má 24h a je to jediné oběživo, jenž máme všichni stejně. Je jen na nás, co s ním uděláme. Nemůžeme ho šetřit, nemůžeme ho mít více, ale musíme ho vždy utratit.

Život je otázkou priorit. Je jen na nás, jak se zařídíme, abychom se měli fajn a žili vyvážený život. Každý bychom měli mít sny a cíle, za kterými musíme jít, poněvadž jinak nikam nedojdeme a zůstaneme stát, či pomateně pobíhat.

Je to ve sportu, studijním, pracovním a společenském životě.

Úspěšný člověk neříká chtěl bych …, ale říká chci…

Chci vyhrávat. Chci být rychlý. Chci se změnit. Chci být úspěšný. Chci…

Ale pak následuje důležitá část. Udělá vše pro to, aby toho dosáhl. Podřídí tomu svůj plán a dá svému snu, či jeho touze prioritu a přeskládá svůj žebříček hodnot. Jde za svým snem a cílem a nevnímá výsměch jiných lidí, jenž se ho snaží stáhnout mezi sebe, aby nepostoupil výše než oni.

Kritika je znamení úspěchu, je důležité naslouchat, zamyslet se nad tím, a pak se podle svého uvážení zařídit. Každý jsme jiní a to je dobře, proto mysleme na to, že svůj život máme, jen ve svých rukách.

Ať jde o sport, školu, práci… Nic není nemožné. Nemožné je to jen ve chvíli, když si to budete myslet!

Facebook komentáře: