stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Sport je dobrý, když je dramatický a když se nikdo nefláká.- Ivan Hlinka Kickbox brno dream team brno

ARENA CUP 2006

Zdravím všechny fightery,
včera se konal již 11. ročník turnaje kickboxu pro začátečníky pořadaný klubem Arena Fight Club Brno. Tohoto turnaje se účastnili dva naši fighteři a to: Stanislav Žatecký a Jiří Tepal. Standa se ho účastnil v disciplníně low kick, ve váhové kategorii -67 kg a po težké bitvě nakonec svého soupeře nezdolal, prohrál s ním těsně 1:2 na body. Umístil se tak na 5.-8.místě této disciplíny. Jirka bojoval v disciplíně full-contact, ve váhové kategorii jako Standa, tudíž do -67 kg. V bitvě s Boskovickým soupeřem pak jednoznačně zvítězil 3:0 na body a postoupil do finále. Jelikož se při zápase zranil na pravé ruce, byl nucen i po výhře a postupu do dalších kol turnaje odstoupit. Umístil se tedy na užasném 2.místě. Oba dva naši fighteři šli do prvních svých zapasů a myslím, že se s nimi vypořádali výborně. Obou jim moc gratuluji za jejich odvahu, nasazení a prezentaci našeho klubu. Turnaj byl dobrý, jen bych vytkl organizátorům jejich nepřipravenost na takové množství závodníků, ale to se může stát. Neboť 122 zápasů na jeden ring je opravdu velice naročné zvládnout, ale povedlo se. Jen mě mrzí, že se projevovala i mnohdy unavenost některých závodníků. Například náš Jirka nastupoval na svůj zápas číslo 99 kolem 21:30 hod a to na turnaji jsme byli od 8 hodin ráno, tak si lze spočítat jak dlouhou dobu na něj čekal)). Ale i tak děkuji organizátorům za pěknou začátečnickou soutěž na konec roku 2006. Všem uspěšným účastníkům tohoto turnaje bych rád pogratuloval. Našlo se v tomto turnaji spousta velice povedených zapasů.
Těším se, že v dalších letech a turnajích se objeví více našich fighterů. Jinak ať se Vám všem dále daří, jak říkám: "sílu a čest" fighteři. Trenér (Miky)