stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
KDYŽ NEMŮŽU, TAK PŘIDÁM- Emil Zátopek Kickbox brno dream team brno

Jeden z turnajů roku

Zdravím sportovce,
je ještě dlouhá doba než vypukne turnaj Czech Open 2007. Před tímto turnajem proběhne několik velmi důležitých turnajů, ke kterým bez pochyb budou patřit i dva národní poháry a to Morava a po té Čechy. Tyto turnaje budou kvalifikační na spoustu mezinárodních turnajů ( Mistrovství světa, či Evropy ). Průběžně se Vás pokusím včas informovat o všech turnajích. Rok 2007 je jich plný. Dá se říct, že každým rokem přibývá nějaký nový turnaj, především určený začátečníkům. Doufám, že se letos budeme účastnit co nejvíce z nich, získavat tak neocenitelné zkušenosti. Již na konci loňského roku 2006 jsme se účastnili jednoho turnaje a naše výsledky nebyli nejhorší. Letos se snad řady našich bojovníků rozšíří. A rád bych, abychom reprezentovali klub a především každý sám sebe i na turnaji Czech Open 2007. Proto nás čeká hodně dřiny.

Zatím trenujeme jen tak na necelých 100% a je třeba zvýšit úsilí. Tímto na Vás všechny fightery Dream Teamu poukazuji a doufám, že se rozjedete na maximum a budete trénovat i mimo trenály. Pokud byste projevili zájem, můžeme chodit po večerech společně běhat a následně strečovat. Stačí se domluvit na tréninku co a jak. Také bych apeloval na Vaši docházku na trénink, jestliže chcete uspět na nějakém turnaji, třeba se i účastnit tohoto a podle mě nejprestižnějšího turnaje u nás, tak musíme začít makat tak na 150% =))

Již jsou známy propozice na tento turnaj, který se uskuteční v červnu. Do týdne je zde uvedu. Určitě se budeme přinejmenším tohoto turnaje nejméně divacky účastnit, bude to stát za to.

Jak řikám, "sílu a čest" a makejte na sobě. Miky

Underconstruction!

Facebook komentáře: