stránky sportovního klubu zabývající se kickboxem a vším co s ním souvisí
Vše, co ve sportu ošidíš, ošidíš jen sám pro sebe.- Roman Šebrle Kickbox brno dream team brno

Vánoční turnaj 2008

Zdravím všechny příznivce bojových sportu,

včera jsme se účastnily posledního turnaje letošního roku (Vánoční turnaj Most). Tento turnaj byl sice vzdálen pro nás skoro až na druhé straně republiky,ale účast na něm byla celkem solidní a i náš klub zde reprezentovalo úctyhodných 10 závodníků, což myslím že na klub, kde je pouhých necelých 50 členů úspěch. I nadále doufám že bude na dalších závodech naše účast vzrůstat. Krom velice cených zkušeností, které jsme dovezli, se nám podařilo vybojovat i pár cenných kovů zlata, stříbra a bronzu. Z řad našich závodníků se zúčastnily: David Bartas(vybojoval zlato a velice mile všechny překvapil ve váze do +71 kg juniorů), Michal Oslizlok(první zápas jednoznačně vyhrál a ve druhém bohužel těsně prohrál, ale i tak měl těžkou roli mezi 11 lidmi ve váze do -67 light muži, dle mého názoru podal velice pěkný výkon), Michal Černý(váhová kategorie +71kg opět junioři, zabojoval, ale bohužel prohrál již v eliminacích. I přesto podal nečekaný výkon ), Jakub Petlák(-71 light junioři bohužel ke smůle narazil na opět zkušenějšího soupeře a nepodařilo se mu zvítězit a odvaží si bronz), Lukáš Minster(-67 light junioři, nečekaně vyhrál semifinálový zápas, bohužel ve finále mu štěstí nepřálo), a stejně tak se nepodařilo prosadit na tomto turnaji těmto závodníkům a závodnicím a nasbírali tak cenné zkušenosti do dalších závodů – Lukáš Hűbner(full -71kg muži), Miroslav Rathouz(full -81kg muži), Pavel Beran(light -75 kg muži), Veronika Daňková(light -55 juniorky), Tereza Mrvová(light -50 juniorky). Doufám, že na dalším turnaji je zastihne lepší forma a připravenost a podaří se jim prosadit a jejich řady jistě doplní další naši bojovníci a bojovnice, kteří se nemohli účastnit. Sílu a čest.